Maj 2021 Czerwiec 2021
Ni Po Wt r Cz Pi So
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Strona główna
Fotografia ślubna i wideofilmowanie
11.05.2009.
fotografia ślubna
Fotografia ślubna
    Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia i zapoznać się z pełną ofertą, zapraszamy na naszą drugą stronę - kliknij poniżej:     Z aktualnym cennikiem zdjęć ślubnych oraz wideofilmowania można się zapoznać w naszych laboratoriach w Makowie Podhalańskim i Suchej Beskidzkiej.

    Nasza oferta obejmuje kompleksową dokumentację uroczystości ślubnych, od błogosławieństwa w domu  do zabawy weselnej. Klient otrzymuje film DVD z uroczystości oraz kompletny zestaw fotografii z tych wyjątkowych chwil w postaci gustownego albumu ślubnego, a także płytę CD/DVD z wybranymi i pozostałymi zdjęciami.   

   
Pełny pakiet fotografii zawiera:
 • błogosławieństwo w domu
 • zdjęcia ślubne w kościele
 • zdjęcia ślubne w studio (atelier)
 • zdjęcia ślubne w plenerze
 • zdjęcia na sali weselnej.

    Klient może oczywiście dowolnie konfigurować powyższe punkty, zdecydować się tylko na niektóre z nich i obniżyć tym samym koszt całej usługi.

    Filmujemy takie uroczystości jak:

 • Ślub i wesele
 • Studniówka
 • Pierwsza Komunia Święta.

    Wybierając naszą ofertę zyskujesz gwarancję profesjonalnej obsługi, niepowtarzalną jakość zdjęć oraz pewność, że fotografie w Twoim albumie będą oddawały magię, wyjątkowość i niepowtarzalność najważniejszych chwil Twojego życia.
   
Nasze usługi świadczymy na terenie: Maków Podhalański, Sucha Beskidzka, Wadowice, Kraków, Rabka Zdrój, Nowy Targ oraz okoliczne miejscowości (Jordanów, Osielec, Zawoja, Juszczyn, Zembrzyce, Budzów, Tarnawa, Mucharz, Kuków, Lachowice, Rabka, Stryszawa...).

    Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotografii w naszej galerii zdjęć.

 

 

    TAGI:
fotograf na ślub i wesele, zdjęcia ślubne z uroczystości zaślubin, Rabka Zdrój, profesjonalna sesja zdjęciowa w studio, zdjęcia reportażowe studyjne w atelier i w plenerze, kamerzysta i fotograf: Sucha Beskidzka Maków Podhalański Wadowice Zawoja Jordanów Skomielna Biała Kuków Lachowice Tarnawa Mucharz Stryszawa Rabka Zdrój, nasza podstawowa oferta to wideofilmowanie oraz fotografia ślubna, kamera, film z wesela, bardzo popularny obecnie plener i zdjęcia w plenerze: Maków Podhalański oraz Sucha Beskidzka a także Zawoja i Wadowice a od niedawna również Rabka Zdrój, zapraszamy na zdjęcia w studio - możliwość umówienia się na sesję w tygodniu

 
Fotograf i kamerzysta
26.04.2010.

   "Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie." - Ansel Adams

   Posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie fotografii ślubnej oraz wideofilmowania - każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań aby klient był zadowolony z wykonanych przez nas fotografii oraz z filmu wideo.
   Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie gwarantującym wysoką jakość zdjęć oraz filmów - aparaty to lustrzanki cyfrowe firmy Canon oraz kamera HD (High Definition) marki Sony. Serdecznie zapraszamy!


    TAGI:
kalendarz ze zdjęciem Maków Podhalański i Sucha Beskidzka, film wideo z wesela, studio foto-wideo, fotograf Rabka Zdrój, kamerzysta Zawoja oraz Jordanów, wideofilmowanie Sucha Beskidzka oraz Maków Podhalański a także Wadowice i Rabka Zdrój, videofilmowanie pierwszej komunii, kamerowanie wszystkich uroczystości: studniówki - kamerzysta na studniówkę, nasza oferta obejmuje filmowanie i kamerowanie oraz wideofilmowanie ślubów, komunii, studniówek i wesel, fotograf Sucha Beskidzka, ślub reportaż

 
Projektowanie i tworzenie stron internetowych
22.07.2010.
Image
WWW.e-SERWISY.NET
  Zapraszamy na naszą stronę:

www.e-serwisy.net


  Mamy przyjemność poinformować o wprowadzeniu nowej usługi do naszej oferty.Chcielibyśmy zaproponować kompleksowe usługi tworzenia stron internetowych. Nasza oferta to pełen zestaw usług z branży IT, niezbędnych do stworzenia i późniejszego zarządzania stroną internetową lub e-sklepem. Dzięki nam Twoja firma zyska nową, profesjonalną stronę WWW lub będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę w świecie e-Commerce zakładając własny sklep internetowy. Odpowiedni dobór partnerów handlowych zapewnia utrzymanie tworzonych przez nas rozwiązań e-biznesowych na wydajnych i niezawodnych serwerach.   

 
Nasi partnerzy w biznesie
17.06.2013.
łóżko brzozowe
Meble brzozowe
Polecamy strony naszych klientów, którzy współpracują z nami już od kilku lat. Szczególnie zachęcamy do odwiedzenia serwisów: www.meblebrzozowe.pl, www.zrobionezdrewna.pl oraz www.materacekolo24.pl. Są to strony wykonane przez nasz zespół.

   Pierwsza ze stron, www.meblebrzozowe.pl, poświęcona jest meblom wykonywanym z drewna brzozowego. Kolekcja Rodan, bo tak się nazywa, to meble bardzo nowoczesne o masywnej budowie i wyjątkowym stylu. Są to meble wykonywane ręcznie, dzięki czemu ich wartość wzrasta dodatkowo jako produkt unikatowy.

   Witryna www.zrobionezdrewna.pl to bardzo szeroka oferta mebli sosnowych. Można tutaj znaleźć klasyczne meble drewniane, cieszące się w dalszym ciągu dużą popularnością oraz bardzo ciekawe kolekcje w nowoczesnym lub starym rustykalnym stylu. Nowością są meble strukturyzowane, których powierzchnia jest niejednorodna z rowkami i zagłębieniami.

   Serwis www.materacekolo24.pl to sklep z materacami firmy M&K Koło foam. Duży wybór materacy, począwszy od materacy sprężynowych, materace kieszonkowe, lateksowe oraz materace piankowe. Materace producenta Koło foam to gwarancja najwyższej jakości. Są to materace, które zdobywają liczne nagrody w ogólnoświatowych konkursach i rankingach. Polecamy.
 
Kalendarz z Twoim zdjęciem 2011
26.02.2009.
Image
Kalendarze 2011
Kalendarz z Twoim zdjęciem!

     Zamów kalendarz na 2011 rok. Do wyboru ponad 40 różnych, gustownych wzorów, spośród których każdy wybierze coś dla siebie  .
     Wszystkie nasze kalendarze są jednostronicowe - tzn. cały rok znajduje się na jednej kartce.
     Oferujemy również kartki świąteczne z własnym zdjęciem.Dostępne formaty kalendarzy:

 • 21x30 (A4)
 • 15x21 (A5)
 • 13x18
 • 10x15 
 
      Przykładowe wzory kalendarzy:
kal1.jpg
kal2.jpg
kal3.jpg
kal4.jpg
kal5.jpg
kal6.jpg

 
 
Artykuły foto-ramki drewniane, albumy na zdjęcia
03.12.2008.

Image
Ramki metalowe
   Chcielibyśmy zwrócić uwagę na szeroką gamę różnego rodzaju produktów fotograficznych, dostępnych w naszych sklepach w Makowie Podhalańskim (na przeciwko ulicy do dworca PKP) oraz w Suchej Beskidzkiej (pawilon handlowy Juhas). Posiadamy duży wybór ramek drewnianych i albumów fotograficznych na zdjęcia. Dostępne rożne kolory i wzory.


 • albumy na zdjęcia,
 • ramki okolicznościowe,
 • ramki drewniane na zdjęcia,
 • ramki metalowe na zdjęcia (odlewy),
 • ramki wodne (kule wodne),
 • antyramy,
 • futerały na aparaty,
 • torby na aparaty,
 • statywy fotograficzne,
 • aparaty cyfrowe,
 • karty pamięci do aparatów,
 • ładowarki i akumulatory do aparatów.

   Zobacz więcej tutaj >>

 
Bezpieczeństwo i odzyskanie zdjęć ze skasowanej karty
26.02.2009.

   W przypadku skasowania zdjęć z karty pamięci aparatu cyfrowego lub PenDrive'a istnieje duża szansa na ich odzyskanie - w tym celu zapraszamy do naszego zakładu fotograficznego w Suchej Beskidzkiej lub Makowie Podhalańskim. Na skasowanym nośniku nie należy wykonywać żadnych operacji - typu kopiowanie nowych danych lub robienie kolejnych zdjęć.

     Od jakiegoś czasu w sieci ukazuje się coraz więcej artykułów dotyczących bezpieczeństwa przechowywanych danych oraz tworzenia kopii zapasowych. Różne nośniki posiadają różny czas bezawaryjnej pracy. Dane na każdym nośniku ulegają powolnej degradacji, z czasem ilość błędów odczytu narasta, aż w końcu przechowywane informacje zostają bezpowrotnie utracone.
     W związku z tym aktualnym tematem, chcielibyśmy zaprezentować plakat, obrazujący trwałość zapisu na poszczególnych nośnikach (informacje zaczerpnięte z magazynu "Komputer Świat").

    Zobacz plakat tutaj >>    TAGI:

trwałość danych zapisanych na płycie CD oraz DVD, trwałość dysków twardych i kart pamięci, bezpieczeństwo zdjęć zapisanych na PenDrive, utrata zdjęć i ich odzyskanie ze skasowanej karty pamięci i innych nośników cyfrowych, odzyskanie zdjęć z karty pamięci, odzyskanie zdjęć z aparatu cyfrowego, skasowanie zdjęć z aparatu lub karty i ich przywrócenie, skasowane zdjęcia i ich odzyskanie, jak przywrócić skasowane zdjęcia, przywrócenie usuniętych zdjęć
 
Papier KODAK Endura i chemia TETENAL
10.01.2009.
Image
Chemia TETENAL
  Monitorowany proces obróbki fotograficznej. Pracujemy na profesjonalnej chemii fotograficznej firmy TETENAL, która pozwala uzyskać maksymalną jakość odbitek, a w połączeniu z markowymi papierami firmy KODAK, FUJI oraz DNP klient zyskuje gwarancję żywych i czystych kolorów swoich zdjęć.
 
 
Minilab cyfrowy - nowa maszyna w Makowie
17.08.2008.
Image
Lab cyfrowy
   Mamy przyjemność poinformować o uruchomieniu nowej maszyny cyfrowej w Makowie Podhalańskim. Dzięki temu będziemy mogli zaspokoić rosnące wymagania klientów jeśli chodzi o jakość odbitek i czas realizacji zleceń. Jednocześnie przypominamy, że podstawowym papierem, na którym wykonujemy odbitki jest KODAK Endura Professional - papier pozwalający uzyskać doskonale nasycone i żywe kolory z zachowaniem idealnie odwzorowanych barw. O papierze KODAK Endura można poczytać tutaj (język angielski).


    TAGI:
zakład fotograficzny Sucha Beskidzka i Maków Podhalański a także usługi foto na terenie innych sąsiednich miejscowości:  foto Zawoja, foto Jordanów,  foto Wadowice, foto Lachowice, foto Stryszawa, foto Rabka Zdrój, fotografia ślubna i zdjęcia ślubne Wadowice, odbitki ze zdjęć, odbitki cyfrowe, foto LAB, lab cyfrowy, minilab cyfrowy, cyfrowe laboratorium foto-video, STUDIO wideo, fotografia ślubna Sucha Beskidzka i Zawoja, zdjęcia ślubne i wideofilmowanie Wadowice i Maków Podhalański oraz Jordanów
 
Laboratorium foto-video w Suchej Beskidzkiej
01.10.2006.
Image
Zakład-Sucha Beskidzka
    W październiku 2006 roku otworzyliśmy nowe laboratorium oraz sklep fotograficzny w Suchej Beskidzkiej. Zakład znajduje się w miejscu dawnego Kodak Express (pawilon handlowy Juhas). Laboratorium jest w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt fotograficzny (w tym minilab cyfrowy), dzięki czemu możemy zaoferować profesjonalne usługi w krótkim czasie. W sklepie posiadamy szeroką gammę produktów fotograficznych, szczególnie chcemy zwrócić uwagę na duży wybór albumów.
    Zapraszamy do naszego punktu w Suchej Beskidzkiej.
 
Zdjęcia on-line (odbitki przez internet)
01.12.2006.
Image
Panel Przesyłania Zdjęć
   
Odbitki przez internet!
    Klienci, którzy chcą przesłać zdjęcia za pomocą internetu a następnie odebrać odbitki w wybranym laboratorium (Sucha Beskidzka lub Maków Podh.) również mają taką możliwość. Aby z niej skorzystać wystarczy zarejestrować się w serwisie oraz postępować zgodnie z informacjami zawartymi w menu "Zdjęcia online". Przygotowany przez nas Panel Przesyłania Zdjęć daje klientowi pełną kontrolę nad swoimi odbitkami. Z jego poziomu można w prosty sposób przesłać fotografie. W tym celu należy postępować według informacji zawartych w samym panelu.

    Wraz ze zdobywaniem nowych doświadczeń będziemy się starać dostosowywać panel do potrzeb klientów, mając na uwadze przede wszystkim wygodę i prostotę obsługi.
    Jeśli masz uwagi lub propozycje napisz do nas (adresy znajdują się w menu "Kontakt").


   TAGI:
odbitki cyfrowe przez internet: on-line, odbitki Maków Podhalański i odbitki Sucha Beskidzka,  odbitki przez internet Zawoja i Wadowice, wyślij zdjęcia przez internet czyli za pośrednictwem internetu, e-odbitki, prześlij swoje zdjęcia, wywołaj zdjęcia, foto lab, laboratorium cyfrowe, fotolaboratorium, zdjęcia cyfrowe przez internet, zdjęcia cyfrowe on-line
 
Darmowa galeria zdjęć Internautów
05.08.2007.
Image
Galeria Internautów
Całkowicie darmowa galeria!

    Jeśli chcesz zaprezentować swoje zdjęcia innym, wejdź na www.twoje-fotografie.pl Aby dodać zdjęcia należy się zarejestrować. Zostanie wówczas stworzony nowy album dla Twoich fotografii, którym tylko Ty będziesz mógł zarządzać. W takim albumie użytkownik może dodawać nowe podalbumy i umieszczać w nich zdjęcia. Istnieje również możliwość zabezpieczenia hasłem danego albumu (podczas jego tworzenia lub w "edycji albumu" jeśli album już istnieje). Wówczas autor albumu decyduje kto może obejrzeć jego zdjęcia, poprzez podanie takiej osobie hasła. Zapraszamy do umieszczania swoich zdjęć.

    Link bezpośredni: www.twoje-fotografie.pl.   TAGI:
darmowa galeria zdjęć internautów, moje zdjęcia w internecie, galeria zdjęć Maków Podhalański i Sucha Beskidzka, galeria zdjęć Zawoja i Jordanów a także Babia Góra, fotograf Maków Podhalański, wideofilmowanie Sucha Beskidzka, zdjęcia ślubne Zawoja, kamerzysta Wadowice, fotograf Sucha Beskidzka

 
 
     
Witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgod na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przegldarki.
Copyright © Foto-Minilab All rights reserved. 2006-2021