Studio FOTO-WIDEO-fot.Ślubna-Maków Podh.,Sucha Beskidzka,Wadowice - fotografia Ślubna i wideofilmowanie - Strona główna
   
 
Lipiec 2024 Sierpie 2024
Ni Po Wt r Cz Pi So
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Strona główna
Fotografia ślubna i wideofilmowanie
11.05.2009.
fotografia ślubna
Fotografia ślubna
    Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia i zapoznać się z pełną ofertą, zapraszamy na naszą drugą stronę - kliknij poniżej:     Z aktualnym cennikiem zdjęć ślubnych oraz wideofilmowania można się zapoznać w naszych laboratoriach w Makowie Podhalańskim i Suchej Beskidzkiej.

    Nasza oferta obejmuje kompleksową dokumentację uroczystości ślubnych, od błogosławieństwa w domu  do zabawy weselnej. Klient otrzymuje film DVD z uroczystości oraz kompletny zestaw fotografii z tych wyjątkowych chwil w postaci gustownego albumu ślubnego, a także płytę CD/DVD z wybranymi i pozostałymi zdjęciami.   

   
Pełny pakiet fotografii zawiera:
 • błogosławieństwo w domu
 • zdjęcia ślubne w kościele
 • zdjęcia ślubne w studio (atelier)
 • zdjęcia ślubne w plenerze
 • zdjęcia na sali weselnej.

    Klient może oczywiście dowolnie konfigurować powyższe punkty, zdecydować się tylko na niektóre z nich i obniżyć tym samym koszt całej usługi.

    Filmujemy takie uroczystości jak:

 • Ślub i wesele
 • Studniówka
 • Pierwsza Komunia Święta.

    Wybierając naszą ofertę zyskujesz gwarancję profesjonalnej obsługi, niepowtarzalną jakość zdjęć oraz pewność, że fotografie w Twoim albumie będą oddawały magię, wyjątkowość i niepowtarzalność najważniejszych chwil Twojego życia.
   
Nasze usługi świadczymy na terenie: Maków Podhalański, Sucha Beskidzka, Wadowice, Kraków, Rabka Zdrój, Nowy Targ oraz okoliczne miejscowości (Jordanów, Osielec, Zawoja, Juszczyn, Zembrzyce, Budzów, Tarnawa, Mucharz, Kuków, Lachowice, Rabka, Stryszawa...).

    Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotografii w naszej galerii zdjęć.

 

 

    TAGI:
fotograf na ślub i wesele, zdjęcia ślubne z uroczystości zaślubin, Rabka Zdrój, profesjonalna sesja zdjęciowa w studio, zdjęcia reportażowe studyjne w atelier i w plenerze, kamerzysta i fotograf: Sucha Beskidzka Maków Podhalański Wadowice Zawoja Jordanów Skomielna Biała Kuków Lachowice Tarnawa Mucharz Stryszawa Rabka Zdrój, nasza podstawowa oferta to wideofilmowanie oraz fotografia ślubna, kamera, film z wesela, bardzo popularny obecnie plener i zdjęcia w plenerze: Maków Podhalański oraz Sucha Beskidzka a także Zawoja i Wadowice a od niedawna również Rabka Zdrój, zapraszamy na zdjęcia w studio - możliwość umówienia się na sesję w tygodniu

 
Fotograf i kamerzysta
26.04.2010.

   "Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie." - Ansel Adams

   Posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie fotografii ślubnej oraz wideofilmowania - każde zlecenie traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań aby klient był zadowolony z wykonanych przez nas fotografii oraz z filmu wideo.
   Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie gwarantującym wysoką jakość zdjęć oraz filmów - aparaty to lustrzanki cyfrowe firmy Canon oraz kamera HD (High Definition) marki Sony. Serdecznie zapraszamy!


    TAGI:
kalendarz ze zdjęciem Maków Podhalański i Sucha Beskidzka, film wideo z wesela, studio foto-wideo, fotograf Rabka Zdrój, kamerzysta Zawoja oraz Jordanów, wideofilmowanie Sucha Beskidzka oraz Maków Podhalański a także Wadowice i Rabka Zdrój, videofilmowanie pierwszej komunii, kamerowanie wszystkich uroczystości: studniówki - kamerzysta na studniówkę, nasza oferta obejmuje filmowanie i kamerowanie oraz wideofilmowanie ślubów, komunii, studniówek i wesel, fotograf Sucha Beskidzka, ślub reportaż

 
Kalendarz z Twoim zdjęciem 2011
26.02.2009.
Image
Kalendarze 2011
Kalendarz z Twoim zdjęciem!

     Zamów kalendarz na 2011 rok. Do wyboru ponad 40 różnych, gustownych wzorów, spośród których każdy wybierze coś dla siebie  .
     Wszystkie nasze kalendarze są jednostronicowe - tzn. cały rok znajduje się na jednej kartce.
     Oferujemy również kartki świąteczne z własnym zdjęciem.Dostępne formaty kalendarzy:

 • 21x30 (A4)
 • 15x21 (A5)
 • 13x18
 • 10x15 
 
      Przykładowe wzory kalendarzy:
kal1.jpg
kal2.jpg
kal3.jpg
kal4.jpg
kal5.jpg
kal6.jpg

 
 
Artykuły foto-ramki drewniane, albumy na zdjęcia
03.12.2008.

Image
Ramki metalowe
   Chcielibyśmy zwrócić uwagę na szeroką gamę różnego rodzaju produktów fotograficznych, dostępnych w naszych sklepach w Makowie Podhalańskim (na przeciwko ulicy do dworca PKP) oraz w Suchej Beskidzkiej (pawilon handlowy Juhas). Posiadamy duży wybór ramek drewnianych i albumów fotograficznych na zdjęcia. Dostępne rożne kolory i wzory.


 • albumy na zdjęcia,
 • ramki okolicznościowe,
 • ramki drewniane na zdjęcia,
 • ramki metalowe na zdjęcia (odlewy),
 • ramki wodne (kule wodne),
 • antyramy,
 • futerały na aparaty,
 • torby na aparaty,
 • statywy fotograficzne,
 • aparaty cyfrowe,
 • karty pamięci do aparatów,
 • ładowarki i akumulatory do aparatów.

   Zobacz więcej tutaj >>

 
Bezpieczeństwo i odzyskanie zdjęć ze skasowanej karty
26.02.2009.

   W przypadku skasowania zdjęć z karty pamięci aparatu cyfrowego lub PenDrive'a istnieje duża szansa na ich odzyskanie - w tym celu zapraszamy do naszego zakładu fotograficznego w Suchej Beskidzkiej lub Makowie Podhalańskim. Na skasowanym nośniku nie należy wykonywać żadnych operacji - typu kopiowanie nowych danych lub robienie kolejnych zdjęć.

     Od jakiegoś czasu w sieci ukazuje się coraz więcej artykułów dotyczących bezpieczeństwa przechowywanych danych oraz tworzenia kopii zapasowych. Różne nośniki posiadają różny czas bezawaryjnej pracy. Dane na każdym nośniku ulegają powolnej degradacji, z czasem ilość błędów odczytu narasta, aż w końcu przechowywane informacje zostają bezpowrotnie utracone.
     W związku z tym aktualnym tematem, chcielibyśmy zaprezentować plakat, obrazujący trwałość zapisu na poszczególnych nośnikach (informacje zaczerpnięte z magazynu "Komputer Świat").

    Zobacz plakat tutaj >>    TAGI:

trwałość danych zapisanych na płycie CD oraz DVD, trwałość dysków twardych i kart pamięci, bezpieczeństwo zdjęć zapisanych na PenDrive, utrata zdjęć i ich odzyskanie ze skasowanej karty pamięci i innych nośników cyfrowych, odzyskanie zdjęć z karty pamięci, odzyskanie zdjęć z aparatu cyfrowego, skasowanie zdjęć z aparatu lub karty i ich przywrócenie, skasowane zdjęcia i ich odzyskanie, jak przywrócić skasowane zdjęcia, przywrócenie usuniętych zdjęć
 
Papier KODAK Endura i chemia TETENAL
10.01.2009.
Image
Chemia TETENAL
  Monitorowany proces obróbki fotograficznej. Pracujemy na profesjonalnej chemii fotograficznej firmy TETENAL, która pozwala uzyskać maksymalną jakość odbitek, a w połączeniu z markowymi papierami firmy KODAK, FUJI oraz DNP klient zyskuje gwarancję żywych i czystych kolorów swoich zdjęć.
 
 
Minilab cyfrowy - nowa maszyna w Makowie
17.08.2008.
Image
Lab cyfrowy
   Mamy przyjemność poinformować o uruchomieniu nowej maszyny cyfrowej w Makowie Podhalańskim. Dzięki temu będziemy mogli zaspokoić rosnące wymagania klientów jeśli chodzi o jakość odbitek i czas realizacji zleceń. Jednocześnie przypominamy, że podstawowym papierem, na którym wykonujemy odbitki jest KODAK Endura Professional - papier pozwalający uzyskać doskonale nasycone i żywe kolory z zachowaniem idealnie odwzorowanych barw. O papierze KODAK Endura można poczytać tutaj (język angielski).


    TAGI:
zakład fotograficzny Sucha Beskidzka i Maków Podhalański a także usługi foto na terenie innych sąsiednich miejscowości:  foto Zawoja, foto Jordanów,  foto Wadowice, foto Lachowice, foto Stryszawa, foto Rabka Zdrój, fotografia ślubna i zdjęcia ślubne Wadowice, odbitki ze zdjęć, odbitki cyfrowe, foto LAB, lab cyfrowy, minilab cyfrowy, cyfrowe laboratorium foto-video, STUDIO wideo, fotografia ślubna Sucha Beskidzka i Zawoja, zdjęcia ślubne i wideofilmowanie Wadowice i Maków Podhalański oraz Jordanów
 
Laboratorium foto-video w Suchej Beskidzkiej
01.10.2006.
Image
Zakład-Sucha Beskidzka
    W październiku 2006 roku otworzyliśmy nowe laboratorium oraz sklep fotograficzny w Suchej Beskidzkiej. Zakład znajduje się w miejscu dawnego Kodak Express (pawilon handlowy Juhas). Laboratorium jest w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt fotograficzny (w tym minilab cyfrowy), dzięki czemu możemy zaoferować profesjonalne usługi w krótkim czasie. W sklepie posiadamy szeroką gammę produktów fotograficznych, szczególnie chcemy zwrócić uwagę na duży wybór albumów.
    Zapraszamy do naszego punktu w Suchej Beskidzkiej.
 
Jubileusz 25-lecia Parafii Juszczyn - zdjęcia
09.03.2008.

Image
Jubileusz - Juszcyn
    W galerii można obejrzeć zdjęcia z Jubileuszu 25-lecia Parafii Juszczyn, który odbył się 18 sierpnia 2007 roku. Mszy Świętej przewodniczył JE ks. kard. Franciszek Macharski.

Charakterystyczne słowa:
Jubileusz 25-lecia Parafii Juszczyn, 25-lecie Parafii Juszczyn,
ks. kard. Franciszek Macharski, 18.08.2007, Parafia pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia - Juszczyn, 25-lecie Święceń Kapłańskich ks. proboszcza Władysława Rusnaka, Władysław Rusnak, zdjęcia, fotografie, reportaż, 25 lat Parafii Juszczyn, zdjęcia z Jubileuszu 25-lecia Parafii Juszczyn

 
Oferta w kilku zdaniach
06.12.2006.

Image
Oferta usług
    Oferując coraz szerszy zakres usług staramy się zadowolić każdego klienta.
   Odbitki wykonujemy na trzech rodzajach powierzchni papierowych: matowa, błyszcząca, metallic.  Archiwizujemy negatywy małoobrazkowe, slajdy oraz negatywy wielkoformatowe na płytach CD.  W przypadku wykonywania odbitek z negatywu klient otrzymuje FotoIndex w cenie pojedynczej odbitki. Oferujemy szereg usług cyfrowych od redukcji czerwonych oczu poprzez zdjęcia z obwódką w dowolnym kolorze po zaawansowany retusz zniszczonych fotografii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 
VI Kongres Misyjny Dzieci - Maków Podhalański
03.07.2009.

Image
VI Kongres Misyjny Dzieci
    W galerii zamieściliśmy zdjęcia z VI Archidiecezjalnego Kongresu Misyjnego Dzieci, który odbył się 23 maja 2009 roku w Makowie Podhalańskim. Uroczystość rozpoczynała Msza Św. na placu przed Sanktuarium Matki Bożej Makowskiej Królowej Rodzin, której przewodniczył ks. Biskup Albin Małysiak. Po Mszy Św. nastąpiło rozdanie nagród w misyjnym konkursie plastycznym, których fundatorem był burmistrz Makowa, Stanisław Pawlik. Drugim etapem uroczystości była zabawa na stadionie Halniak - m.in. Loteria Misyjna, Kuchnia Misyjna, prezentacja tradycji indiańskiej.
Charakterystyczne słowa:
Szósty VI Archidiecezjalny Kongres Misyjny Dzieci, Parafia Rzymskokatolicka p.w. Przemienienia Pańskiego, 23.05.2009, Maków Podhalański,  ks. Biskup Albin Małysiak, Indianie, kultura indiańska, Loteria Misyjna, Kuchnia Misyjna, zdjęcia, fotografie, reportaż, zdjęcia z VI Kongresu Misyjnego dzieci w Makowie Podhalańskim, występy Indian, tańce indiańskie, taniec indiański

 

 
 
     
Witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgod na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przegldarki.
Copyright © Foto-Minilab All rights reserved. 2006-2024