Maj 2024 Czerwiec 2024
Ni Po Wt r Cz Pi So
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Strona główna arrow Aktualności arrow Fotografia ślubna i wideofilmowanie
Fotografia ślubna i wideofilmowanie
11.05.2009.
fotografia ślubna
Fotografia ślubna
    Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia i zapoznać się z pełną ofertą, zapraszamy na naszą drugą stronę - kliknij poniżej:     Z aktualnym cennikiem zdjęć ślubnych oraz wideofilmowania można się zapoznać w naszych laboratoriach w Makowie Podhalańskim i Suchej Beskidzkiej.

    Nasza oferta obejmuje kompleksową dokumentację uroczystości ślubnych, od błogosławieństwa w domu  do zabawy weselnej. Klient otrzymuje film DVD z uroczystości oraz kompletny zestaw fotografii z tych wyjątkowych chwil w postaci gustownego albumu ślubnego, a także płytę CD/DVD z wybranymi i pozostałymi zdjęciami.   

   
Pełny pakiet fotografii zawiera:
  • błogosławieństwo w domu
  • zdjęcia ślubne w kościele
  • zdjęcia ślubne w studio (atelier)
  • zdjęcia ślubne w plenerze
  • zdjęcia na sali weselnej.

    Klient może oczywiście dowolnie konfigurować powyższe punkty, zdecydować się tylko na niektóre z nich i obniżyć tym samym koszt całej usługi.

    Filmujemy takie uroczystości jak:

  • Ślub i wesele
  • Studniówka
  • Pierwsza Komunia Święta.

    Wybierając naszą ofertę zyskujesz gwarancję profesjonalnej obsługi, niepowtarzalną jakość zdjęć oraz pewność, że fotografie w Twoim albumie będą oddawały magię, wyjątkowość i niepowtarzalność najważniejszych chwil Twojego życia.
   
Nasze usługi świadczymy na terenie: Maków Podhalański, Sucha Beskidzka, Wadowice, Kraków, Rabka Zdrój, Nowy Targ oraz okoliczne miejscowości (Jordanów, Osielec, Zawoja, Juszczyn, Zembrzyce, Budzów, Tarnawa, Mucharz, Kuków, Lachowice, Rabka, Stryszawa...).

    Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotografii w naszej galerii zdjęć.

 

 

    TAGI:
fotograf na ślub i wesele, zdjęcia ślubne z uroczystości zaślubin, Rabka Zdrój, profesjonalna sesja zdjęciowa w studio, zdjęcia reportażowe studyjne w atelier i w plenerze, kamerzysta i fotograf: Sucha Beskidzka Maków Podhalański Wadowice Zawoja Jordanów Skomielna Biała Kuków Lachowice Tarnawa Mucharz Stryszawa Rabka Zdrój, nasza podstawowa oferta to wideofilmowanie oraz fotografia ślubna, kamera, film z wesela, bardzo popularny obecnie plener i zdjęcia w plenerze: Maków Podhalański oraz Sucha Beskidzka a także Zawoja i Wadowice a od niedawna również Rabka Zdrój, zapraszamy na zdjęcia w studio - możliwość umówienia się na sesję w tygodniu

Zmieniony ( 17.06.2013. )
 
 
     
Witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgod na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przegldarki.
Copyright © Foto-Minilab All rights reserved. 2006-2024